Zaklínač a Antikrist

8.38 avg. rating (83% score) - 13 votes

Autor hry: johny1l
Rok vzniku: 2011
Platforma: Windows
Verze: 1.0

ZaA je hororovou polo-rpg hrou. Která do sebe míchá několik žánrů. ZaA si propůjčuje kousek světa ze známe ságy Andreie Sapkowski (Zaklínač) a kousek z románu Brema Stokera(Hrabě Drácula). A však dohromady zde vzniká uplně jiný a nový příběh. Celá hra běží ve 2D. Ovládáte postavu z horního pohledu. Ve hře naleznete samozřejmě hlavní příběhovou linii, ale také spoustu vedlejších questů(které jsou pro úspěšné dokončení hry, velice důležité). Jako v jiných rpg hrách i zde budete zbírat zkušenosti. A levelovat postavu. Tak trochu jsem se uchýlil k experimentu a do hry jsem nezařadil inventář. Uvidíme jak si ve hře poradíte. Jen s věcmi, které máte u sebe a které naleznete.

Download

 

Příchozí vyhledávací fráze:

Raiper34

Volám sa Filip Gulán a som študentom Vysokého učení technického v Brne. Som mladý vývoja hier, ktorý sa v minulosti sústredil na tvorbu freeware pc hier avšak novadys sa sústredím už iba na HTML5 a následný wrap deploy… Hry tvorím od roku 2007 a od tej doby som vyskúšal nepočetné množstvo rôznych programov a enginov. K tvorbe používam momentálne Construct2, ktorý je dostatočne jednoduchý a veľmi rýchly, takže mám čas aj na iné záľuby, ku ktorým patrí napríklad počúvanie metalu (death, folk, electro metal, wiking…), čítanie nejakých tých non-real kníh ala fantasy alebo sci-fi, pozeranie seriálov nielen japonských, a v neposlednom rade mystika, mágia, mytológia a majoritne zmysel života.

You may also like...

4 Responses

 1. Vitanek napsal:

  hra obstojná ale vadilo mi že texty neprošly korekcí a očividně je četl pouze autor, který toho o pravopise bohužel mnoho neví, zatím jsem se dohrál do jeskyne a tam sebral jakýsi artefakt ale už za tu hodinku hraní jsem se narazil na několik hrubých chyb které člověku zážitek dokáží pokazit (nebudu uvádět konkrétně protože jsem si to nezapisoval, ale určitě si pamatuju několik špatných i/y)

 2. Anakin12 napsal:

  Pár hrubek tak opravdu je. Ale musím smeknout před autorem. Udělat takový titul pouze v jednom člověku a ke všemu v game makeru, tak to je teda něco. Nedokážu si představit kolik to muselo dát práce!!!…dělat hru zdarma jako nadšenec takového rozsahu. Myslím, že to omluví i těch pár gramatických chybek. Které mě rozhodně nevadí, lepší než kdyby to bylo v AJ. Více takových tvůrců a nadšenců by česká vývojářská komunita potřebovala jako sůl.

 3. Leo napsal:

  Mám opravdu rád lidovou tvořivost, ale prvních pár vět textů mi stačilo a šlo to z disku. Tak příšernou úroveň češtiny bych nečekal ani u mongolského přistěhovalce 🙂

 4. Mr. Belveder napsal:

  Leo: Jak můžeš hru odsoudit na základě pravopisu? Tohle není kroužek češtiny. Zvyšovat si anonymně ego na úkor lidí, co aspoň dělají něco pro herní komunitu a zadarmo! Kritika, je samozřejmě v pořádku, ale nevidím důvod proč autora urážíš. Vsadím se, že jelikož dokázal takovou hru vytvořit sám má ten mongol větší IQ než ty, češtináři….Hru jsem dohrál asi do půlky bavila mě Ale pak mi to hodilo chybu. Tak to zkusím zase jindy. Hodně štěstí při vývoji her v budoucnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.