Galaxy Raiders – Offline Card Game

7.00 avg. rating (73% score) - 2 votes

Autor hry: AppsGears
Rok vzniku: 2019
Platforma: Apple iOS, Android
Verze: 1.2

Galaxy Raiders je jednoduchá karetní hra. Jde o duel mezi hráčem a počítačem (mobilem). Cílem je porazit nepřátelské vesmírné jednotky, které doputovali k naši planetě Zemi. Kolem Země máte základnu a štít. Na každé kolo máte určitou energii a můžete použít karty do výše této energie. Karty se dají i zahodit nebo kolo přeskočit. Nicméně je třeba se primárně bránit (stavět základnu a štíty) a také útočit na protivníka.

Hra je pro zkrácení chvíle, takže jsou to párminutové duely. Ale třeba v čekárně nebo v autobuse se to hodí. Počítač není moc chytrý, ale občas nepřijdou správné karty a dostane vás.

Ve hře jsou 3 druhy karet, oba hráči mají stejný balíček. Karty bojové, stavěcí a bonusové. Počítá se vám score a dostáváte i nějaké odměny. Fajn hra českých autorů.

 

Download - Galaxy Raiders - iPhone gameDownload - Galaxy Raiders - Android game

Příchozí vyhledávací fráze:

buffy

Jsem příznivec starých her, které postupně mizí z digitálního světa. Proto provozuji archiv českých a slovenských textových her www.textovky.cz nebo server o českých a slovenských hrách www.cshry.cz. Pokud máte nějakou českou či slovenskou originální hru, rádi byste ji měli v našem archívu, určitě se ozvěte.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.