LostFellas

6.67 avg. rating (70% score) - 3 votes

Autor hry: Jakub Dvořák
Rok vzniku: 2009
Platforma: Windows
Verze: 1.0

LostFellas je česká ručně kreslená adventura 17ti letého studenta, hra je z prostředí gangů v USA s nadabovanými dialogy. V roli Petera Browna se budete muset vypořádat s problémy v malém městečku uprostřed poušte, kde příběh začíná. Ve hře je spousta předmětů k prozkoumání a také několik osob, se kterými můžete konverzovat. Jednodušší grafiku vyvažuje vcelku vtipný příběh a různé varianty dialogů.

  LostFellas / Jakub Dvořák (87,4 MiB, 2 238x)


Příběh

Peter Brown je pomocník mafie v Las Vegas. Vyhazování, vymáhání dluhů i umlčování nepohodlných osob — to je jeho praxe. Sám přitom dlužil nějaký prachy velké rybě v Chicagu a teprve po výhružkách se rozhodl zaplatit. Sehnal dlužných sto tisíc a ve svým starým autě vyjel přes Nevadu do Chicaga. Při jeho smůle mu ale v poušti auto chcíplo a on se vydal hledat pomoc. Dorazil až do města Superior — netušil, že tím se mu zcela obrátí život.

To vše se hráč dozví z úvodní animace. Poté už je jen na něm, jak si v roli kriminálníka Petera Browna v hnusném městě uprostřed pouště poradí.

Příchozí vyhledávací fráze:

buffy

Jsem příznivec starých her, které postupně mizí z digitálního světa. Proto provozuji archiv českých a slovenských textových her www.textovky.cz nebo server o českých a slovenských hrách www.cshry.cz. Pokud máte nějakou českou či slovenskou originální hru, rádi byste ji měli v našem archívu, určitě se ozvěte.

You may also like...

1 Response

  1. Reno napsal:

    nevim kde sehnat zakaznika pro devku,muze nekdo poradit,prosim?diky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.