GhettOut

6.75 avg. rating (70% score) - 4 votes

Autor hry: Společnost Tady a Teď
Rok vzniku: 2008
Platforma: Windows
Verze: 2.3

GhettOut je pěkná tahová adventura, kde máte za úkol sehnat nový byt, než vás i s rodinou za 12 měsíců vyhodí na ulici. Hra kombinuje prvky tahové strategie a adventury. K dispozici máte malé městečko Vybydlov, několik osob, podniků a možností, co ve hře dělat. Od shánění práce, přes návštěvu příbuzných po spánek či čas na jídlo. Každá činnost vám ubere nějaký čas a přidá zase jiné parametry jako spokojenost či peníze.

  GhettOut / Společnost Tady a Teď (9,7 MiB, 2 896x)

GhettOut vyrobila Společnost Tady a Teď, která se zabývá také sociální činností a tak je náhled do problému sociálně slabších pěknou sondou do jejich života.

Informace o hře

Vítej ve Vybydlově !

Tvůj úkol je jasný – sehnat nový byt, než tě i s rodinou za 12 měsíců vyhodí na ulici.

Hru ovládáš myší. Pokud je u kurzoru symbol ruky, znamená to, že ukazuje na osobu, se kterou si lze promluvit, dveře, kterými lze projít, předmět, který lze použít, apod. Symbol chodidla znázorňuje místo, kam lze dojít.

Úplně dole jsou informace o tom, jak si vedeš ve hře – kolik máš peněz, kolik ti zbývá volného času, jakou máš náladu a jaký je tvůj vztah k tvé početné rodině. Vlevo dole jeti ukáže další informace, kliknutím na postel začne nový den. Pokud se budeš chtít dozvědět víc, klikni myší na jednotlivé symboly.

Autoři

Hru GhettOut vytvořila Společnost Tady a Teď, o. p. s. ve složení realizačního týmu: Michaela Hirtová (vedoucí projektu), Štěpán Kabele (návrh a programování), Marcela Jirásková (grafika), Daniel Hůle, Jiří Frýbert, Tomáš Hirt, Aleš Kavalír, Tereza Zíková, Jana Měchurová, Michal Růžička, Ondřej Polony.

Projekt byl finančně podpořen Nadací Vodafone ČR.
Hudbu složila skupina Bow Wave, hru namluvil Tomáš Hanák.

Příchozí vyhledávací fráze:

buffy

Jsem příznivec starých her, které postupně mizí z digitálního světa. Proto provozuji archiv českých a slovenských textových her www.textovky.cz nebo server o českých a slovenských hrách www.cshry.cz. Pokud máte nějakou českou či slovenskou originální hru, rádi byste ji měli v našem archívu, určitě se ozvěte.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.