Quadrax V – Mayské záhady

8.50 avg. rating (83% score) - 2 votes

Autor hry: Alfaline
Rok vzniku: 2008
Platforma: Windows
Verze: 1.4

Tato verze logické hry Quadraxu má označení 5, ale je teprve třetí v pořadí od autorů Alfaline a nese podtitul Mayské záhady. K dispozici je celkem 75 nových levelů a největší novinkou oproti předchozím dílům je třetí postavička, která bude mít za úkol vám pomáhat projít některé obtížnější pasáže. Dále vás čekají teleporty kamenů, save, nová grafika a propracovanější příběh. Sami autoři upozorňují, že hra je velmi obtížná a pouštět by se do ní měli jen ti, co pokoří úspěšně Quadrax 4.

  Quadrax 5 / Alfaline (26,7 MiB, 2 529x)

Příchozí vyhledávací fráze:

buffy

Jsem příznivec starých her, které postupně mizí z digitálního světa. Proto provozuji archiv českých a slovenských textových her www.textovky.cz nebo server o českých a slovenských hrách www.cshry.cz. Pokud máte nějakou českou či slovenskou originální hru, rádi byste ji měli v našem archívu, určitě se ozvěte.

You may also like...

3 Responses

  1. logik napsal:

    Už jsem vyřešil Quadrax4 celý,ale teď jsem se dal do Quadraxu5 a narazil v levelu 61na problém. Předchozí levely jakžtak,ale tento level mi dává zabrat.Vyzkoušel jsem mnoho možností s tlačítky TMT v kombinaci s pákami,ale výsledek zatím žádný.Tuším dle Qvadraxu4 levelu 72,co a jak se má řešit,zde bohužel nic.Prosím někoho o pomoc co ovládá TMP,jak se dostat k ČP nad posledním výtahem. díky logik

  2. jitus napsal:

    cauky, heled nejak se nemuzu dostat z kola 17, u quadraxu IV, nemas nahodou zapsanej kod? Zkus mi ho poslat, diky 🙂

  3. Peteroz napsal:

    Oficiální fan site k téhle hře na FB https://www.facebook.com/QuadraxGame

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.